KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16427005

nr 1642 7005

Akvarell

Oidentifierad konstnär. "Hus". Signerad G. J. Akvarell på papp passepartout. Bildmått: 16,8x23 cm, yttermått inklusive ram: 43x38 cm

måndag 16 september 2024
kl 19:27:55

Lis Husberg (f. 1920)